Hakkımızda

Özel Hoşgör Hayriye Özbudak Anaokulu, Hoşgör Eğitim Kurumlarına bağlı olarak 2015 yılında faaliyete geçmiştir. MULTİBEM (Çoklu Boğaziçi Eğitim Modeli) ilk kez Gaziantep şehrimizde okulumuz tarafından uygulanmaktadır. Okulumuz: “Hayatı hayatın içinden öğreten” bir okuldur. DOKUN-HİSSET-ÖĞREN merkezli eğitimimiz, eğlenerek ve oynatarak okul öncesi eğitimi verir. Amacımız, profesyonel eğiticileri ve idarî personeli ile huzurla çocuğunuzu teslim debileceğiniz bir eğitim ortamı (güvenli, hijyenik, organik besin, kaliteli, rahat vs.) hazırlamaktır. Çocuğunuz çocuğumuzdur ve göz bebeklerinizin okul öncesi eğitimine ilk adımından son adımına talibiz.

En güzel yatırım: bilinçli, özgüveni yüksek, millî ve manevî değerlere sahip, tarihini bilen bireyler yetiştirmek için yapılan yatırımdır. Onun adı da kaliteli eğitimdir.

Vizyon: Millî ve manevî değeler ile donatılmış; bilim, teknoloji, sanat, spor, siyaset, ve kültürel alanlarda Gaziantep ilinde, ülkemizde ve dünyada başarılara imza atacak, lider ve yönetici pozisyonlarda görev alacak ahlâklı, erdemli, ilim ve irfan sahibi, işinin ehli olan gelecek nesillerin yetişmesine katkı sağlamaktır.

Misyon: Eğitim hayatlarına bir adım önde başlayan, öz güveni yüksek, sosyal ve girişimciliği ile ön planda olan öğrenciler yetiştirmektir.

Eğitimin 4 ana bileşeni olan; 1. çocuk, 2. anne-baba, 3. eğitici, 4. idareci iletişimini sağlayan ve sürekli gelişen eğitim programı ile sıra dışı okul öncesi eğitimi sunmaktır.

Ülkemizin ve insanlığın faydasına çalışan, millî ve manevî değerlerimizin farkında olan, sormayı ve sorgulamayı bilen, edeb-i muaşeret kurallarına hakim, muasır medeniyetlerin ilerisine geçecek olan çocuklar yetiştirmektir.

Kendini bilen, insanı, doğayı ve canlıları seven bireyler yetiştirmektir.

Tarih bilinci olan, bayrak ve vatan kavramlarını bilen mezunlar vermektir.

Vicdan ve akıl sahibi, sebep-sonuç ilişkisi kuran, soran-soruşturan, toplum değerlerini bilen, evrensel farkındalığı olan, ve fiziksel-psikolojik gelişimi üst seviyede olan çocuklar yetiştirmektir.

Çalışanlarına, velilerine ve mezunlarına kurumsal aidiyet kazandıran, yenilikçi, fırsatlara açık, şeffaf, çağdaş, güvenli, standartlara uyan ve standartlar oluşturan okul olmaktır.

Çocukların çocukluğunu yaşadığı, eğlenerek öğrendiği sınıf ve okul ortamı sağlamaktır.

Hoş gören, güzel düşünen, barış halkası oluşturan ve öğrenmeyi seven yüksek karakterli mezunlar vermektir.

Eğitim alanında gelişmelere katkı sağlayan eğitim sistemi oluşturmaktır.

Eğitimi ve mezun öğrencileri ile Gaziantepimizde anaokulu olarak marka olmaktır.