Görseller

OKULUMUZ:

 

Son paylaşılan görseller

  Barış Pınarı Harekatı başladı

  Allah askerlerimizi korusun. Barış için başlatılan harekattı en kısa sürede başarı ile tamamlamalarını nasip etsin - Amin.
  20191014 barış pınarı

  Daha fazla

  Sıfır Atık eğitimi 2019-2020 başladı

  Yeni dönemde yeni öğrencilerimize "Sıfır Atık" ve "Geri dönüşüm" eğitimleri başladı. Sıfır atık renkleri ve kutularımız gösterildi. Atıklarımızı nasıl atacağız nasıl ayrı ayrı koyacağımızı gördük. Her gün geri dönüşüm nöbetçimiz var. Sınıf çalışmalarımızı atık malzemeler ile yapmaya başladık bile.

  Daha fazla

  Cami ve Din görevlileri haftasındayız

  Daha fazla

  5 Duyularımız ile drama ve etkinliklerimiz

  Daha fazla

  Eğitimimiz tüm hızı ile devam ediyor.

  Daha fazla

  15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü

  Vatan, millet ve din uğruna canını veren tüm şehitlerimizin ruhu şadolsun. Allah hainlerin içten ve dıştan saldırılarını tekrar yaşatmasın, bu aziz milleti muvaffak ve muzaffer kılsın. 15 Temmuz Günü kutlu olsun.
  20190715 15-temmuz

  Daha fazla

  Turuncu Laleler de mezun oldu

  Semra Hocamızın 6 yaş sınıfı TURUNCU LALELER de mezun oldular. Okulda düzenlediğimiz mezuniyet töreninde, eğlendiler, pasta kestiler, cüppe giyip, kırmızı halıda yürüdüler, kep attılar. Aileleri ve sevdikleri ile hatıra fotoğrafı çekindiler. Yolunuz açık, bahtınız bol olsun kuzucuklarımız. Başarınızdan eminiz, dualarımız sizinle, kapımız ve gönlümüz size hep açık olacak.

  mezuniyet sunum logo paylas

  Daha fazla

  Turuncu Yılızlar Mezun oldu

  Hatice öğretmenin 6-yaş Turuncu Yıldızları mezun oldular. Pasta kesip, kırmızı halıda yürüdüler, mezuniyet madalyasını takip mezuniyet diplomalarını aldılar. Şarkı söyleyip aileleri ile eğlendiler ve Okul Öncesi eğitimlerinin sonuna geldiler. Allah başarılarını daim etsin. Nice mezuniyetlerini görmeyi tüm sevdiklerine nasip olsun. Yolunuz ve bahtınız açık başarılarınız daim olsun TURUNCU YILDIZLAR :):):)

  mezuniyet logo paylas

  Daha fazla

  Mezuniyet Törenine hazırız

  2018-2019 6 yaş öğrencilerimizi üzgün ama hayata dair büyük umutlar ile mezun ediyoruz. Okulumuz mezuniyet törenine hazır...

  Daha fazla

SEÇME ETKİNLİKLER ve TANITIMLAR

YAZ DA bir farklı oluyor