Görseller

OKULUMUZ:

 

Son paylaşılan görseller

  15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü

  Vatan, millet ve din uğruna canını veren tüm şehitlerimizin ruhu şadolsun. Allah hainlerin içten ve dıştan saldırılarını tekrar yaşatmasın, bu aziz milleti muvaffak ve muzaffer kılsın. 15 Temmuz Günü kutlu olsun.
  20190715 15-temmuz

  Daha fazla

  Turuncu Laleler de mezun oldu

  Semra Hocamızın 6 yaş sınıfı TURUNCU LALELER de mezun oldular. Okulda düzenlediğimiz mezuniyet töreninde, eğlendiler, pasta kestiler, cüppe giyip, kırmızı halıda yürüdüler, kep attılar. Aileleri ve sevdikleri ile hatıra fotoğrafı çekindiler. Yolunuz açık, bahtınız bol olsun kuzucuklarımız. Başarınızdan eminiz, dualarımız sizinle, kapımız ve gönlümüz size hep açık olacak.

  mezuniyet sunum logo paylas

  Daha fazla

  Turuncu Yılızlar Mezun oldu

  Hatice öğretmenin 6-yaş Turuncu Yıldızları mezun oldular. Pasta kesip, kırmızı halıda yürüdüler, mezuniyet madalyasını takip mezuniyet diplomalarını aldılar. Şarkı söyleyip aileleri ile eğlendiler ve Okul Öncesi eğitimlerinin sonuna geldiler. Allah başarılarını daim etsin. Nice mezuniyetlerini görmeyi tüm sevdiklerine nasip olsun. Yolunuz ve bahtınız açık başarılarınız daim olsun TURUNCU YILDIZLAR :):):)

  mezuniyet logo paylas

  Daha fazla

  Mezuniyet Törenine hazırız

  2018-2019 6 yaş öğrencilerimizi üzgün ama hayata dair büyük umutlar ile mezun ediyoruz. Okulumuz mezuniyet törenine hazır...

  Daha fazla

  Kayıtlarımız devam ediyor

  YAZ OKULU ve yeni dönem kayıtlarımız devam ediyor.
  Düşük fiyat ile kaliteyi daha çok kitleye ulaştırıyoruz.

  00 erken kayit yaz okulu devam ediyor
  Daha fazla

  Okulum Dışarda

  Okulumuzda Okul Öncesinde Okul Dışarıda ve Oyun Oynama Günü Etkinlikleri yaptık. Bu kapsamda öğrenci ve katılan velilerimizle birlikte YAĞ SATARIM BAL SATARIM oyunu oynadık. "Oyun her zaman her yerde ve herkese!" sloganına uygun olarak uygulamakta olduğumuz Montessori eğitiminin "OYUN ÇOCUĞUN İŞİDİR" felsefesi ile örtüşen etkinliğimizde velilerimiz ve çocuklarımız biraz terlediler ama keyifli vakit geçirdik.

   

  Daha fazla

  Yıl Sonu Programının Kahramanları

  Yıl Sonu Gösterisinden kareler. Çocuklarımıza büyük 👏👏👏. Kocaman sahnede harika performans sergilediler. Çocuklarımızın heyecanları ve anne-babaya ser verip sır vermeyenlerin sahne arkasındaki sabırsızlıkları görmeye değerdi. Salonu coşturdular, millî ve manevî değerlerimiz ile gönüllerimizi fethettiler. Hayatları boyunca hep cesur, girişken, atılgan, ve önder olmalarını dileriz. Gelecek sizin omuzlarınızda yükselecektir.

  Daha fazla

  23 Nisan

  23 Nisan Egemenliğimiz
  23 Nisan Çocuk Bayramımız
  23 Nisan Dünya çocuklarına armağanımız
  Kutlu olsun.

  20190423 23 nisan

  Daha fazla

SEÇME ETKİNLİKLER ve TANITIMLAR

YAZ DA bir farklı oluyor