Görseller

OKULUMUZ:

 

Son paylaşılan görseller

  Turuncu Yılızlar Mezun oldu

  Hatice öğretmenin 6-yaş Turuncu Yıldızları mezun oldular. Pasta kesip, kırmızı halıda yürüdüler, mezuniyet madalyasını takip mezuniyet diplomalarını aldılar. Şarkı söyleyip aileleri ile eğlendiler ve Okul Öncesi eğitimlerinin sonuna geldiler. Allah başarılarını daim etsin. Nice mezuniyetlerini görmeyi tüm sevdiklerine nasip olsun. Yolunuz ve bahtınız açık başarılarınız daim olsun TURUNCU YILDIZLAR :):):)

  Daha fazla

  Mezuniyet Törenine hazırız

  2018-2019 6 yaş öğrencilerimizi üzgün ama hayata dair büyük umutlar ile mezun ediyoruz. Okulumuz mezuniyet törenine hazır...

  Daha fazla

  Kayıtlarımız devam ediyor

  YAZ OKULU ve yeni dönem kayıtlarımız devam ediyor.
  Düşük fiyat ile kaliteyi daha çok kitleye ulaştırıyoruz.

  00 erken kayit yaz okulu devam ediyor
  Daha fazla

  Okulum Dışarda

  Okulumuzda Okul Öncesinde Okul Dışarıda ve Oyun Oynama Günü Etkinlikleri yaptık. Bu kapsamda öğrenci ve katılan velilerimizle birlikte YAĞ SATARIM BAL SATARIM oyunu oynadık. "Oyun her zaman her yerde ve herkese!" sloganına uygun olarak uygulamakta olduğumuz Montessori eğitiminin "OYUN ÇOCUĞUN İŞİDİR" felsefesi ile örtüşen etkinliğimizde velilerimiz ve çocuklarımız biraz terlediler ama keyifli vakit geçirdik.

   

  Daha fazla

  Yıl Sonu Programının Kahramanları

  Yıl Sonu Gösterisinden kareler. Çocuklarımıza büyük 👏👏👏. Kocaman sahnede harika performans sergilediler. Çocuklarımızın heyecanları ve anne-babaya ser verip sır vermeyenlerin sahne arkasındaki sabırsızlıkları görmeye değerdi. Salonu coşturdular, millî ve manevî değerlerimiz ile gönüllerimizi fethettiler. Hayatları boyunca hep cesur, girişken, atılgan, ve önder olmalarını dileriz. Gelecek sizin omuzlarınızda yükselecektir.

  Daha fazla

  23 Nisan

  23 Nisan Egemenliğimiz
  23 Nisan Çocuk Bayramımız
  23 Nisan Dünya çocuklarına armağanımız
  Kutlu olsun.

  20190423 23 nisan

  Daha fazla

  YIL SONU GÖSTERİSİ DAVETİYESİ.
  29 Nisan 2019 Pazartesi saat 20:00 - 22:00 ŞKM'de.
  Öğrencilerimizin yıl sonu gösterisine tüm velilerimiz, dostlarımız ve takipçilerimiz davetlidir. Sizleri aramızda görmekten şeref duyarız. Minik yürekleri ile kocaman iş yapan çocuklarımızı yalnız bırakmayacağınızı ümit ediyoruz.

  davetiye 2019 S

  Daha fazla

  Babalar Atölyemizden görüntüler

  Babalar Oyuncak Tasarım Atölyemizi tamamladık. Babalar oldukça yoruldular. Kızlarımız babaları ile iki katlı bebek evi yaparken, erkek öğrencilerimiz de babaları ile en üstünde helikopter pisti olan iki katlı otopark yaptılar. Drama, eğlence, boyama, tasarım, kesme, yapıştırma ile aktivite dolu yorucu bir gün geçirdik. Katılan tüm babalarımızın keyif aldığını, çocukları ile değerli vakit geçirdiklerini umuyor ve teşekkür ediyoruz.

  Daha fazla

SEÇME ETKİNLİKLER ve TANITIMLAR

YAZ DA bir farklı oluyor