Kategory eTwinning

eTwinning: Matematik etkinliği

Okulumuzda yürütelen ‘Talented Children ‘ e twinning projesi  kapsamında öğrencilerimiz ile birlikte Matematik etkinliği çalışması gerçekleştirdik.

04-1

04-2

Devamı...

eTwinning: Drama etkinliği

Okulumuzda yürütelen ‘Talented Children’ eTwinning projesi  kapsamında öğrencilerimiz ile birlikte Drama etkinliği çalışması gerçekleştirdik.

05-2

05-1

Devamı...

eTwinning Projesi: Okul Öncesinde web2 araçları

‘Talented Children’ e-Twinning projesi kapsamında öğrencilerimiz ile birlikte proje etkinliklerimiz ile farklı Web 2 araçları oyunlarınız ile öğrencilerimizin teknoloji okuryazarlığı konusunda gelişimlerini sağlıyoruz. “Eşini bulma” (pair matching) ve “yap-boz” (puzzle) çalışmamızı yaptık.

03-1 03-2

03-3

Devamı...

eTwenning: Dünya Su günü

Okulumuzda yürütülen “Talented Children” e-Twinning projesi kapsamında, öğrencilerimizle birlikte “Dünya Su” günü ile ilgili çalışması yaptık. Öğrencilerimize Dünya Su gününe farkındalık kazandırdık.

20220330 dunya su

Devamı...

e-Twinning Projesi

logo

Okulumuz öğretmenlerinden HÜLYA HACIARAP ile ‘Talented Children” eTwinning projesine katılmıştır. Bu proje kapsamında uyguladığımız etkinlik çalışmaları ile aktif öğrenmelerini sağlamak ve öğretmen-öğrenci değerlendirme anketleri yaparak öğrencilerimize web 2 araçları ile medya okuryazarlığı kazandırılacaktır.
01 etwinning
Devamı...